Others’ta Görev Yapan Yetenekleri Tanıyalım – Özge

0

Others’ta 12 Görev Tamamlayan Özge’yi Tanıyalım

Merhaba Ben Özge. Boğaziçi Üniversitesi 3. Sınıf İşletme öğrencisiyim. Others’a yaklaşık 7 aydır üyeyim ve toplamda 12 adet görev tamamladım.  Bu görevlerin çoğu grafik tasarımla ilgili görevlerdi.

Tasarım hayatına çok küçük yaşlarda başladım. Daha lise öğrencisiyken eğitim videoları izleyerek Photoshop/tasarım konusunda kendimi geliştirmeye başladım. Daha sonra üniversitenin hazırlık yazında bir dijital ajansta çalışmaya başladım ve bu ajansta kurumsal markaların sosyal medya yönetimi, e-mail marketing, görsel içerikler hazırlanması, video bülten oluşturma gibi konularda görev aldım. Aynı zamanda bu ajansta Adobe Illustrator/Indesign gibi programların kullanılması konusunda da uzmanlaştım. Üniversitenin sonraki yıllarında ise bir startupta çalışmaya başladım. Burada ise ajanstakine benzer işler yaparken UX/UI konusunda da kendimi geliştirmek istediğimi fark ettim. Çalıştığım startup’taki web tasarımcısıyla birebir çalışarak bu konuda da kendimi geliştirdim ve freelance olarak web sitelerine UX/UI çalışamalar yapmaya başladım.

Others’ta gerek tasarımla ilgili gerekse şirketlere müşteri bulma ile ilgili bir çok görev tamamladım. Bir şirketin hala Facebook ve Instagram’ını yönetiyorum ve görsel içeriklerini de kendim hazırlıyorum. Bunun gibi tek seferlik bir çok grafik tasarım yaptım. Web sitesi banner’ları hazırladım ve Facebook Reklam görselleri tasarladım.

Grafik tasarım görevleri dışında Linkedin’de lead toplama görevi yaptım. Bana belirtilen özelliklerdeki müşteri segmentlerini araştırarak ve bu müşterilerle görev aldığım şirket adına iletişime geçerek satış ekiplerinin gitmesi için görüşme randevuları aldım.

Ayrıca bir yatırım firmasının tanıtım PDF’inin tasarlanması ve broşür tasarlama gibi görevlerde de rol aldım.

Sizin için grafik tasarım, UX/UI Design, kampüslerde öğrencilere erişim, iç görü toplama, potansiyel müşterilerinizle iletişime geçme, sosyal medya planlaması yapma gibi çeşitli işlerinizde görev almak çok isterim! 

Comments are closed.